©2018 by MC. Proudly created with Wix.com

 

Māris Čaklais

Kādam vienkārši - mīļš un tuvs cilvēks. Vēl kādam priekšnieks, padotais, kaimiņš, paziņa vai draugs. Kādam radio "Brīvā Eiropa" balss vai Latvijas trešās atmodas patriotiskās "Literatūras un Mākslas" redaktors vai žurnālists. Citam vienkārši - dzejnieks. Vēl kāds dungo "Viņi dejoja vienu vasaru", un viņam tam nav nepieciešams autors. "Es esmu bagāts. Man pieder viss, kas ar mani ir noticis!" kādam ir devīze nu jau arī 21.gadsimtā. Bet visiem kopā - radoša un daudzšķautņaina personība, kuru izprast centīsies palīdzēt arī šī mājaslapa. Uzklausīt, iepazīt un izprast.
Šī mājaslapa mariscaklais.com vēl tikai top, tāpēc šobrīd aktīva ir arī mājaslapa mariscaklais.lv, kur cita starpā pieejami arī Māra Čaklā teksti. Taču aktualitātes un jaunumi meklējami šeit.
Visus ierosinājumus labprāt uzklausīsim un gaidām arī tos, kas vēlas palīdzēt. Mājaslapa ir pašā sākumā, bet ceram, ka tā noderēs daudziem! Tiekamies!

Mājas lapa ir pašā sākumā, bet ceram - tā noderēs daudziem! Tiekamies!

 
 
Search

Māris Čaklais. Dzīvais dzejolis

Updated: Sep 7, 2019


Dzejolis dzīvs ir ne vien uzrakstītājā vārdā, bet dzīvs ir tad, ja cilvēks to lasa, runā un klausās. Ar šādu moto šogad, Latvijas simtgadē un gatavojoties Māra Čaklā 80.gadu jubilejai, tapa projekts “Māris Čaklais. Dzīvais dzejolis”.

11. decembrī esam publicējuši trīs pirmos Dzīvos dzejoļus, kurus lasa aktieris Pauls Butkēvičs, komponists Juris Kulakovs un dzejnieks Knuts Skujenieks. Projektā jau iemūžinātas vairāk kā 40 Latvijas personības, kas runā Māra Čaklā dzejoli. Tagad to pa vienam dāvājam baudīšanai.

Projekts “Māris Čaklais. Dzīvais dzejolis.” vēl turpinās, visi sarunātie vēl nav ierakstīti un arī Tu savā veidā vari būt dalībnieks. Ja Tev ir kāds Māra Čaklā dzejolis, kas Tev ir jāizstāsta citiem (iespējams arī pamatojums, kāpēc šis dzejolis, jo reizēm pamatojums ir svarīgāks nekā pats dzejolis), gaidīsim to videoierakstā.

Kurš ir Tavs Māra Čaklā dzejolis?

Piedalies arī Tu!

Projektu atbalsta Latviešu Kultūras Centrs Birmingemā.


https://www.mariscaklais.com/dzivaisdzejolis

426 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now