©2018 by MC. Proudly created with Wix.com

 

Māris Čaklais

Kādam vienkārši - mīļš un tuvs cilvēks. Vēl kādam priekšnieks, padotais, kaimiņš, paziņa vai draugs. Kādam radio "Brīvā Eiropa" balss vai Latvijas trešās atmodas patriotiskās "Literatūras un Mākslas" redaktors vai žurnālists. Citam vienkārši - dzejnieks. Vēl kāds dungo "Viņi dejoja vienu vasaru", un viņam tam nav nepieciešams autors. "Es esmu bagāts. Man pieder viss, kas ar mani ir noticis!" kādam ir devīze nu jau arī 21.gadsimtā. Bet visiem kopā - radoša un daudzšķautņaina personība, kuru izprast centīsies palīdzēt arī šī mājaslapa. Uzklausīt, iepazīt un izprast.
Šī mājaslapa mariscaklais.com vēl tikai top, tāpēc šobrīd aktīva ir arī mājaslapa mariscaklais.lv, kur cita starpā pieejami arī Māra Čaklā teksti. Taču aktualitātes un jaunumi meklējami šeit.
Visus ierosinājumus labprāt uzklausīsim un gaidām arī tos, kas vēlas palīdzēt. Mājaslapa ir pašā sākumā, bet ceram, ka tā noderēs daudziem! Tiekamies!

Mājas lapa ir pašā sākumā, bet ceram - tā noderēs daudziem! Tiekamies!

 
 
Search

Mārim Čaklajam - 80

Updated: Dec 13, 2018

2020.gada 16.jūnijā apritēs 80 gadi kopš Māra Čaklā dzimšanas dienas. Cerot, ka šim jubilejas brīdim daudzas radošas personības centīsies radīt ko Latvijas kultūrai nozīmīgu vai pat paliekošu, arī mēs, ģimene, vēlamies piedalīties šajā cildinājumā.

Tāpat arī mēs gribējām piedalīties Latvijas simtgades svinībās, kaut arī dzīvojam ārpus Latvijas. Ir zināms, ka katram latvietim ir svarīgi sakopt savu sētu. Zināmā mērā mūsu ģimenes bagātība ir mūsu sēta, un Māris Čaklais ir mūsu ģimenes dārgums. Uzskatām, ka viņa atstātā literārā un radošā mantojuma sakārtošanā vēl daudz darāmā, tapēc nolēmām tajā ielikt arī savu artavu. Vienlaicīgi arī mudinām, atdzīvinām un radām ko jaunu, jo tas būtu tas, par ko Māris Čaklais visvairāk priecātos. Gaidot šo apaļo jubileju, negribam, lai svinības tiek rīkotas steigā un pēdējā brīdī un aicinām arī citus gatavoties laicīgi. Tāpēc mēs sākām 2018.gadā, svinot valsts simtgadi, un izdomājām radīt trīs projektus, kas notiek un turpinās. Nāc un piedalies arī Tu! Sīkāk par tiem - “Māra Čaklā atceres muzikāli literārās pēcpusdienas”, Foto izstāde ”Nāc uz manām trepēm spēlēties” un “Māris Čaklais. Dzīvais dzejolis” lapas sadaļā ŠODIEN.194 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now