©2018 by MC. Proudly created with Wix.com

 

Māris Čaklais

Kādam vienkārši - mīļš un tuvs cilvēks. Vēl kādam priekšnieks, padotais, kaimiņš, paziņa vai draugs. Kādam radio "Brīvā Eiropa" balss vai Latvijas trešās atmodas patriotiskās "Literatūras un Mākslas" redaktors vai žurnālists. Citam vienkārši - dzejnieks. Vēl kāds dungo "Viņi dejoja vienu vasaru", un viņam tam nav nepieciešams autors. "Es esmu bagāts. Man pieder viss, kas ar mani ir noticis!" kādam ir devīze nu jau arī 21.gadsimtā. Bet visiem kopā - radoša un daudzšķautņaina personība, kuru izprast centīsies palīdzēt arī šī mājaslapa. Uzklausīt, iepazīt un izprast.
Šī mājaslapa mariscaklais.com vēl tikai top, tāpēc šobrīd aktīva ir arī mājaslapa mariscaklais.lv, kur cita starpā pieejami arī Māra Čaklā teksti. Taču aktualitātes un jaunumi meklējami šeit.
Visus ierosinājumus labprāt uzklausīsim un gaidām arī tos, kas vēlas palīdzēt. Mājaslapa ir pašā sākumā, bet ceram, ka tā noderēs daudziem! Tiekamies!

Mājas lapa ir pašā sākumā, bet ceram - tā noderēs daudziem! Tiekamies!

 
 
Search

Mājas lapas mariscaklais.com un mariscaklais.lv

Šobrīd dzīvo divas lapas MČ zīmē: mariscaklais.lv un mariscaklais.com. Tās nekonkurē, bet tieši otrādi, papildina viena otru. Lapa mariscaklais.com tiek papildināta ar jaunāko informāciju un jauniem projektiem.

Nākotnē abas lapas tiks apvienotas vienā, tad no abām adresēm būs pieejama viena un tā pati lapa. Laika gaitā tā tiks arī tulkota.

Ja interesē Māra Čaklā daiļrade ikviens ir laipni lūgts iesaistīties un palīdzēt mājas lapu uzlabot un “turēt dzīvu”! Jo pārfrazējot - mēs esam bagāti, mums pieder viss, kas ar mums ir noticis!

128 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now