©2018 by MC. Proudly created with Wix.com

 

Māris Čaklais

Kādam vienkārši - mīļš un tuvs cilvēks. Vēl kādam priekšnieks, padotais, kaimiņš, paziņa vai draugs. Kādam radio "Brīvā Eiropa" balss vai Latvijas trešās atmodas patriotiskās "Literatūras un Mākslas" redaktors vai žurnālists. Citam vienkārši - dzejnieks. Vēl kāds dungo "Viņi dejoja vienu vasaru", un viņam tam nav nepieciešams autors. "Es esmu bagāts. Man pieder viss, kas ar mani ir noticis!" kādam ir devīze nu jau arī 21.gadsimtā. Bet visiem kopā - radoša un daudzšķautņaina personība, kuru izprast centīsies palīdzēt arī šī mājaslapa. Uzklausīt, iepazīt un izprast.
Šī mājaslapa mariscaklais.com vēl tikai top, tāpēc šobrīd aktīva ir arī mājaslapa mariscaklais.lv, kur cita starpā pieejami arī Māra Čaklā teksti. Taču aktualitātes un jaunumi meklējami šeit.
Visus ierosinājumus labprāt uzklausīsim un gaidām arī tos, kas vēlas palīdzēt. Mājaslapa ir pašā sākumā, bet ceram, ka tā noderēs daudziem! Tiekamies!

Mājas lapa ir pašā sākumā, bet ceram - tā noderēs daudziem! Tiekamies!

 
 
Search

Dzīvās dzejas vakars Latvju sētā "Pūcīte"

Pateicoties Imanta Parādnieka un Imanta Kulinska inciatīvai 30.jūlijā vakarā pasākumu ciklā “Otrdienas pie Imanta” Latvju sētā "Pūcīte", Raunas ielā 32, Rīgā, norisinājās Māra Čaklā – Dzīvās dzejas vakars, kurā piedalījās Ingmārs Čaklais, Anta Eņģele, grupas Līvi dibinātājs Juris Pavītols ar dēlu Matīsu, grupas Pērkons dalībnieki Juris Kulikovs, Ieva Akrātere, Juris un Leons Sējāni, Dainis Strazdiņš ar dziesmām no 1985.gada Pērkons oratorijas “Kā Jūra, kā zeme, kā debess” un ne tikai ... ar dziedājumu no rokoperas “Čigāns sapnī” Egils Melbārdis. Pēc mūzikālās daļas kopā ar filmas režisoru – leģendu Rolandu Kalniņu izdzīvojām atjaunoto latviešu Zelta fonda kinofilmu “Elpojiet dziļi!”.

17 epizodes no šī unikālā pasākuma pieejamas sadaļā Tikšanās "Pūcītē" 2019

vai Youtube kanālā.
78 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now